Okno do Krkonoš

+420 724 230 884

info@friesovyboudy.cz

Úvod>Aktivity

Outdoorové aktivity v Krkonoších pro každého

Údolí plná lesů a kamení, ledovcové kotle, skalnaté hřebeny, stezky přizpůsobené pro pěší i cyklistické túry, úžasné vodopády, horské louky a především krásný výhled - takové jsou naše české Krkonoše. Komu se však nechce šlapat do kopce, ten si určitě vybere i jiný druh zábavy, který se dá v Krkonoších provozovat.

Aktivity KrkonošeKrkonoše doslova lákají k aktivnímu odpočinku a trávení času outdoorovými aktivitami. Oblast Krkonoše výlety přímo překypuje. NP Krkonoše nabízí velké množství cyklotras, turistických tras a také nekonečné kilometry běžeckých a sjezdových tratí. A mimo jiné se zde nachází také minipivovary, které vaří výborné a osvěžující pivo.

Kam na výlet v Krkonoších se dozvíte v sekci Turistické trasy Krkonoše. Najdete zde například tipy na výlet a doporučené trasy pro letní období a zimní trasy pro běžecké nadšence pro zimní období. Chcete se někam vypravit a zajímá Vás, jaké je u nás zrovna počasí? Okno do hor Vám zprostředkují naše webkamery Krkonoše a Vy tak můžete v klidu vyrazit na výlet.

V následujících odkazech najdete další tipy na strávení aktivní dovolené v NP Krkonoše, například bobová dráha ve Špindlerově Mlýně, rafting, paragliding a mnoho dalšího.

Hledáte příjemné ubytování v Krkonoších?

Nabízíme Vám útulné apartmány. Podívejte se zde! 

Rezervační formulář

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

Potvrdíme Vám rezervaci nejpozději do 2 dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

Horský hotel Friesovy boudy
Strážné 95,
543 52 Strážné

Recepce:
denně 8.00 - 20.00

Tel.: 724 230 884
E-mail: info@friesovyboudy.cz

Kde nás najdete

Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací