Okno do Krkonoš

+420 724 230 884

info@friesovyboudy.cz

Úvod > Novinky>Předblog hoteliéra

Předblog hoteliéra

26.11.2017

Dobrý den,

 čtete rádi předmluvy? Takové ty dvě tři stránky na začátku knížky, kde je něco o té knížce napsáno? Nebo o autorovi? Často se tam dočtete, jak to měl autor s danou knížkou těžké. Někdy taky o tom, jak šťastní máte být, že se přes všechny peripetie dostala tato vzácná kniha zrovna vám do ruky. A že vlastně hned po vašem narození, je toto druhá nejšťastnější událost ve vašem životě. Čtete tyhle předmluvy rádi? Ano? To je dobře, protože právě to děláte i teď.

 Možná jste si všimli, že v letní sezóně jsem vás svých blogů ušetřil. Mohl bych se vymluvit, že jsem na to neměl čas. Nebo myšlenky. Nebo obojí. Ale pravdou je, že jsem na to sice neměl čas a myšlenky, ale obojí jsem si mohl udělat. A proto jsem se rozhodl, že si obojí udělám nyní. A o čem budu psát? O čem lidé přemýšlí, když mají hlad? Přeci o jídle. A když se přejedí? No o hladu. Takže o čem lidi rádi čtou v zimě? No přeci o létě! A jestli si z léta něco pamatuju? Jasně že ne. Ale mám deníček.

 

Jdu v něm tedy zalistovat, třeba…první letní den určuje pan Google na 21.6.2017. Tak zalistuju a hele, byli jsme se ženou na Sázavě a vraceli se zpět. Tam jsme pádlovali a slunili se, bylo vedro, jestli mě paměť neklame. Večer pak rada Místní akční skupiny Krkonoše v Lánově. No to vám je zajímavá věc. O tom by se dalo vyprávět, pokud chcete o Krkonoších slyšet. A jestli chcete, tak já vám to příště povyprávím.

 Pokud však do Krkonoš chcete dřív a fyzicky, ne jen skrze má písmena, tak jsme pro vás udělali na té naší Andulce (tak jí říkáme) do 20.12. výhodnou akci. Více zde: 

 A pokud chcete darovat svým nejbližším výlet do nejkrásnějších zimních, nebo letních míst našich hor, tak to za chvilku zvládnete zde:

 

Jdu si zapálit svíčku. Zatím jen skořicovou s pomerančem, tu adventní až příští týden. Tak na slyšenou!

Hezkou neděli přeji.

Karel Polívka

Zpět

Hodnocení našich klientů

"Sobotní svatba na Andule neměla chybu. Jídlo vynikající, personál velice příjemný, obsluha kolem nás lítala celou dobu s úsměvem na tváři. Všichni byli trpěliví a profesionální. V rámci slavnostního obědu jsem poprvé ochutnala žampionový krém a byl moc dobrý. Další chody taktéž. A ta paštika! Pivo s láskou vařené :-) Grilování, pastva pro oči i jazyk :-) Ubytování velice krásné, s úžasným výhledem. Pro mě nostalgický zážitek i proto, že jsem na Andule absolvovala lyžařský výcvik v r. 1999. Děkujeme za vše, jen tak dál!" - Jana Jäntsch

"Naprosto vynikající je zde úplně všechno. Hotel je na krásném místě, všude je víc než čisto, příjemná obsluha v čele s moc milou majitelkou paní Polívkovou a k tomu velmi dobré jídlo. Není nač si stěžovat, i náš čtyřnohý miláček byl velice vítaným hostem. Děkujeme a budeme doporučovat." - Zuzana Babica Kosinková

"Strávili jsme na penzionu celý týden s naší rodinkou. Ubytování bylo čisté a perfektně připravené. Nic nám tady nechybělo. Úžasný byl i personál, který se nám po celou dobu pobytu ochotně věnoval. Děkujeme za úžasný pobyt a příští rok se zase vrátíme." - Pavel Kaplan

Rezervační formulář

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

Potvrdíme Vám rezervaci nejpozději do 2 dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Kontaktujte nás

Horský hotel Friesovy boudy
Strážné 95,
543 52 Strážné

Recepce:
denně 8.00 - 20.00

Tel.: 724 230 884
E-mail: info@friesovyboudy.cz

Kde nás najdete

Webové stránky vytvořil Acceler

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.

SouhlasímVíce informací