Svatba na horách v Krkonoších

 

Hledáte jedinečné místo s kouzelnou atmosférou, kde byste si mohli říci své ano?
Horský hotel Friesovy boudy a Penzion Andula nacházející se ve výšce 1217 m n. m nabízí ideální kombinaci dostatečného soukromí a zároveň snadné dostupnosti.
Areál je obklopený horskou přírodou a nabízí tak nezapomenutelné výhledy do okolí Krkonoš. Přenechte starosti se svatbou nám a využijte komfort všech služeb, které Vám můžeme nabídnout. A třeba vás přijde oddat i samotný pán hor - Krakonoš!

Co vám můžeme nabídnout? 

  • celkový servis a podporu při zařizování detailů svatby
  • veškerý komfort v jednom - ubytování, restaurace, dostupné místo v horské přírodě a zároveň v soukromí
  • příjemný, milý a dobře naladěný personál, který splní, na co si svatebčané vzpomenou

‌Nezávazně poptat

Romantické ubytování na střeše Čech

Ubytovat vás i vaše svatebčany můžeme na Penzionu Andula, který disponuje kapacitou 53 lůžek, nebo můžete využít 4* hotelu Friesovy boudy s wellness, který má kapacitu 66 lůžek.
Obě ubytování nabízí nádherné výhledy na hřebeny Krkonoš s romantickou atmosférou a zázemí příjemných pokojů či apartmánů, vždy s vlastním sociálním zařízením a také s internetem.

Prolédnout ubytování v penzionu

Svatební speciality pro nás nejsou problém

Vychutnejte si výborné jídlo, lahodné pití, hudbu, výzdobu dle vašeho přání a nádherné výhledy na Krkonoše a Podkrkonoší. Ochutnat u nás můžete tradiční krkonošské pokrmy nebo pivo z domácího minipivovaru. Připravíme vám i svatební speciality včetně rautů.

Více o restauraci


Napište si o volný termín

Líbilo by se vám mít svatbu u nás? Vyplňte prosím kontaktní formulář. Nezávazně probereme vaši představu a možné termíny.

‌‌