Ubytování se psem v Krkonoších si budete užívat všichni

Hledáte příjemné ubytování se psem v Krkonoších? U nás bude mít váš čtyřnohý mazlíček ubytování zdarma! Již neshánějte hlídání pro svého věrného přítele a vemte ho s sebou do Krkonoš, kde si bude s vámi užívat nádhernou atmosféru nespoutané čarokrásné přírody. Ubytování se psem v Krkonoších mnohdy není snadné, protože ne každý hoteliér má pochopení a ochotu nechat ubytovat i psí společníky. A přitom zdejší hory jsou jako stvořené k tomu, aby se váš pejsek dosyta vyběhal a dobýval vrcholky hor společně s vámi.

Hledáte ubytování, kde bude vás čtyřnohý kamarád vítaným návštěvníkem a ne přetrpěnou přítěží? Už nehledejte! Ubytování v Krkonoších se psem můžete vyzkoušet v našem komfortním Penzionu Andula. U nás pejsky nejen s radostí uvítáme, ale navíc je u nás v penzionu Andula ve Strážném zdarma ubytujeme. A právě pejskaři se k nám moc rádi vracejí. Rezervujte si u nás pobyt už dnes a staňte se jedním z nich!

Rezervujte si pobyt se svým psem

Proč se ubytovat se psem v penzionu Andula?

  • ochotně vám vyjdeme vstříc
  • pejsek má u nás po celou dobu pobyt zdarma
  • překrásná příroda stvořená na dlouhé procházky s vaším mazlíčkem
  • jsme obklopeni turistickými trasami a cyklostezkami
  • utužíte vztahy se svým pejskem
  • komfortní ubytování pro vás i vašeho psa
  • žádné hlídání u známých či drahý psí hotel

 

Hledáte ubytování se psem Krkonoše? 

S loučením s vaším pejskem a hledáním kompromisů při odjezdu na dovolenou na hory je konec. Moc rádi vás přivítáme i s vaším čtyřnohým členem rodiny! Penzion Andula je pro pejsky ta nejlepší volba. Ubytujte se u nás a prožijte krásnou dovolenou či prodloužený víkend. Váš pejsek vám bude vděčný za každý okamžik s vámi a ještě si bude užívat!